Wake Park Džbán najdete v areálu přírodního koupaliště Džbán v pražské čtvrti Vokovice. Areál pro wakeboarding a vodní lyžování zde stojí od jara 2016 a nabízí parádní svezení na dvou vlecích značky Wakemaster. Oba vleky jsou vybaveny systémem plynulého rozjezdu a regulace rychlosti, což v praxi znamená, že vlek se přizpůsobí vám a ne obráceně, jak je tomu na velkých vícesloupých vlecích. Díky tomu jsou vleky typu 2.0 ideální pro první kontakt s wakeboardingem. Pro zkušené jezdce jsou pak skvělým nástrojem pro učení a zdokonalování triků.

 

Vlek číslo 1

kterému interně říkáme "malý", je vhodný pro začátečníky. Jeho sloupy měří 6 metrů a na trati stojí malý skokánek (kicker) a nízká lavice pro první kontakty s překážkami. Využívají ho ale i zkušení jezdci, kteří na něm trénují tzv. air triky. Ono to z nižší výšky trochu méně bolí.

Vlek číslo 2

tedy "velký, je určen pokročilejším riderům. Sloupy má vysoké 9 metrů, takže na něm létáme ještě o zhruba 3 metry výše. Navíc je pro ještě větší zábavu osazen 4 překážkami – oboustranným funboxem, dvěma kickery a rourou s nájezdy na obou stranách.