Wake Park Džbán najdete na jižním břehu přírodního koupaliště Džbán v pražské čtvrti Vokovice. Areál pro wakeboarding a vodní lyžování nabízí parádní svezení na dvou vlecích značky Wakemaster. Oba vleky jsou vybaveny systémem plynulého rozjezdu a regulace rychlosti, což v praxi znamená, že se vlek přizpůsobí vám a ne obráceně, jak je tomu na velkých vícesloupých vlecích. Díky tomu jsou vleky typu 2.0 ideální pro první kontakt s wakeboardingem. Pro zkušené jezdce jsou pak skvělým nástrojem pro učení a zdokonalování triků.

 

Vlek číslo 1

kterému interně říkáme "velký", je určen pokročilejším riderům. Dráha je dlouhá 250 metrů (celý okruh tam a zpět půl kilometru), sloupy má vysoké 9 metrů, tažné lano je tedy zhruba 10 metrů nad vodou. Osazen je 4 překážkami – oboustranným funboxem, dvěma kickery (80 a 100 cm vysokými) a boxem s nájezdy na obou stranách.

Vlek číslo 2

takzvaný "malý", je vhodný hlavně pro začátečníky. Jeho sloupy měří také 9 metrů, ale je na něm kratší lano pro snazší rozjezd a otočku. Na trati stojí malý skokánek vysoký 50 cm . Využívají ho ale i zkušení jezdci, kteří na něm trénují triky z vody.