WAKEBOARDING

TO JE NĚKDY VÍC NEŽ LÁSKA...

- Petr Rezek -

PROČ WEJKOVAT NA DŽBÁNĚ?

1

2 DVOUSLOUPÉ VLEKY PRO ZAČÁTEČNÍKY I PROFÍKY

V areálu máme dva vodní vleky typu WM02 od značky Wakemaster. Prvním z nich – 6metrový (výška sloupů) – je vhodný pro záčátečníky, případně mírně pokročilé jezdce, kteří chtějí začít s tréninkem "air triků", tzn. triků z vody... Druhý vlek – 9metrový – je vybaven 2 překážkami (střední kicker a table s oboustranným nájezdem). Díky vyšší výšce sloupů budete při vydařeném raley létat až do nebe...

2

PŘÁTELSKÝ PŘÍSTUP

U nás si na nic nehrajeme. Dobře víme, že každý musí nějak začít. I někteří z nás stále začínají (a to již několik let). Nebojte se proto dorazit i bez morální podpory v podobě partnera, dětí, kamarádů či dalších rodinných příslušníků. Vše vám vysvětlíme a základy naučíme v rámci standardního jízdného. Pokud byste chtěli intenzivnější formu, není problém vzít si na pár hodin instruktora, se kterým bude trénink mnohem efektivnější.

3

PERFEKTNÍ DOSTUPNOST A BEZPROBLÉMOVÉ PARKOVÁNÍ

Díky výborným vztahům s Magistrátem hl. m. Prahy a Dopravním podnikem hl. m. Prahy se nám podařilo kompetentní osoby přesvědčit, aby nám prodloužili metro A až skoro ke vstupu. Blíž to bohužel nešlo, protože by prý voda z vodní nádrže prosakovala voda do tunelu. Nicméně těch 10 minut svižnou chůzí od stanice Nádraží Veleslavín zvládne snad každý i s prknem v podpaží... Pro lenochy je samozřejmě k dispozici obrovské parkoviště pro cca 15 000 aut přímo před areálem.

4

SKVĚLÁ ATMOSFÉRA

Wakeboarding je sice sport, ale jak už to u tzv. boardsports chodí, nedílnou součástí každé aktivity je i zevling. Nezřídka se stane, že jezdec protáhne svoji návštěvu do pozdních večerních (výjimečně ranních) hodin. Proto doporučujeme nahlásit v práci home office a vzít si s sebou notebook či jiné pracovní nástroje. Nebo ještě lépe, nahlásit hned ráno nevolnost.

PRÁZDNINY JSOU TADY!!!

Tak neváhejte a hupky dupky k nám.......a kde nás najdete? Viz mapa níže a nezapomeňte na rezervaci.

Future Sight

Navázali jsme novou spolupráci s Future Sight a takhle nějak to vypadá, když se naši koučové Libor a Ondřej na chvíli utrhnou od trénování a trochu si zaskotačí  
Děkujeme za super video! Hned začneme pracovat na dalším, ve kterém si ukážeme, že wakeboarding je v podstatě rodinný sport a není nezbytné přeskakovat překážky z druhé strany a tak podobně ;-).